KONST / Litografier / Färglitografi 15781029
nr 1578 1029
Birgitte Söndergaard
(f. 1957), Sverige
Komposition med ansikte. Signerad, numrerad 78/300. Färglitografi, bildmått: 54x64 cm, yttermått inklusive ram: 72x81 cm. Skänkt av Anders Åhrlin
Birgitte Söndergaard, svensk bildkonstnär och skådespelare, född 1957.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 13 november 2023
kl 16:29:00
100 kr
150 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
ledande budet*
13 nov
Specialauktion för Stadsbrudskåren
Läs mer om Specialauktion för Stadsbrudskåren
Birgitte Söndergaard
Läs mer om Birgitte Söndergaard